Jump to content

Welcome to PGLGAMERS - The Next Generation !
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Feedback Design Forum

• Please log in to reply
29 replies to this topic

MTV

MTV

Fondator

• Fondator
  • 1,098 posts

Pentru ca dorim ca forumul sa fie cat mai atractiv si mai usor de navigat venim cu o noua tema in 2 culori si un nou set de rank-uri concepute sa se ridice standardelor PGLGamers si asteptarilor voastre. In tot acest timp s-a muncit din greu, iar satisfactia noastra va fi pe masura feedback-ului general. Asadar va asteptam cu interes parerile si sugestiile, iar daca sesizati eventuale probleme va rugam sa faceti printscreen si sa le raportati in cadrul subiectului de fata. Multumim!

• Mr.fritaA™, RedBull*, device and 14 others like this

VTM*MayeR

VTM*MayeR

Veteran

• Membru
  • 13 posts

Nr 1 tema asta, gj :)

• ̶r̶a̶z̶n̶a̶ ̶b̶a̶!̶?̶ likes this

MTV

MTV

Fondator

• Fondator
  • 1,098 posts

Multumim facem tot posibilu  sa fim cat mai  unici si sa crestem din  nou acolo unde am fost odata  ;)

• Mr.fritaA™, RedBull*, Liviu00 and 7 others like this

black0cat

black0cat

Nou Venit

• Membru
  • 6 posts

Nu stiu unde sa postez asta, asa ca sper ca vede cineva aici.

Am o problema cu parola si nu pot sa ma loghez, dar problema e server-side. Nu se trimit mailurile de validare a adreselor de mail si nici de recuperare a parolei, iar un user nu poate contacta niciun administrator sau sa raporteze undeva probleme la website, in afara de a face un Report pe un alt post, ceea ce mi se pare o prostie, pentru ca mai toate se fac si cu un mail de support@. 

Am testat asta incercand sa schimb adresa de mail, apoi din nou nu se trimit mailurile de validare, si nu pot sa iau User ID si Validation Key pentru campurile de acolo.

Eu am reusit sa gasesc un work-around prin faptul ca mi-am creat alt cont printr-un VPN (username: kaleen), pe care pot sa il scot, iar la refresh sesiunea se pastreaza pentru contul anterior, adica acesta, black0cat. Asta nu e ok, am inteles ca n-are voie un user sa aiba 2 conturi aici, dar n-am avut ce face :).

E posibil sa-mi expire la un moment un cookie si n-o sa mai pot intra asa, insa sper ca se va remedia problema in curand.

Mersi!  

MTV

MTV

Fondator

• Fondator
  • 1,098 posts

Eu stiu ca se trimit  e-mailurile de validare  chiar si  de resetare a  parolei  , poate se trimit mai greu dar se trimit .

AMG

AMG

Fost Administrator | Loialitty

• Premium
  • 1,050 posts
Vom testa aceasta problema sau eu singur de pe diferite Mail-uri si daca chiar exista o problema o vom rezolva in cel mai scurt timp !
  • black0cat likes this

black0cat

black0cat

Nou Venit

• Membru
  • 6 posts

Merge acum :) Gg!

• AMG likes this

FreeMan GFX

FreeMan GFX

Nou Venit

• Membru
  • 6 posts
Pe unele mailuri poate merge greu, eu am gmail si nu am probleme.
E buna tema si nu prea are bug-uri dar cred ca o tema secundara ar da de ales la membri deci cand aveti posibilitatea sa faceti si o tema secundara :)

edit by Mr.fritaA # REGELEEEEE

Smile

Smile

Membru

• Membru
  • 62 posts

Pe unele mailuri poate merge greu, eu am gmail si nu am probleme.
E buna tema si nu prea are bug-uri dar cred ca o tema secundara ar da de ales la membri deci cand aveti posibilitatea sa faceti si o tema secundara :)

Desigur, vom incepe sa lucram la o tema noua, secundara. Pana atunci sper sa va bucurati de aceasta. :D

1YMCMB

1YMCMB

Membru Veteran

• Premium
  • 521 posts

User's Awards

Vom reveni cu noutati

MTV

MTV

Fondator

• Fondator
  • 1,098 posts

S-a adugat  hookul bump this topic  (  acest  hook  pot avea acces urmatoarele grade  : Manager Server , Moderator ,  Super-Moderator  ,  Administrator  ,  Fondator )

Nu mai iti poti da  "Like"  la  posturile tale  . 

Pentru alte probleme/buguri   pe care le intampinati  puteti posta aici  cat si parerile Dumneavoastra  .

• AMG likes this

Tony Montana

Tony Montana

Ex Staff

• Ex Staff
  • 511 posts
La varianta mobila apare meniul acela pe fond albastru si nu mai pot vedea pm urile si notificarile
Posted Image Posted Image

dMG^NaNe

dMG^NaNe

Fost Super-Moderator

• Ex Staff
  • 869 posts

La varianta mobila apare meniul acela pe fond albastru si nu mai pot vedea pm urile si notificarile

Același lucru as putea spune și eu... nu mereu putem sta conectați pe pc. Varianta mobile este de folos cred eu pentru multi useri... ;)
#Old <|>ArcHiva^sEEk is HERE !#Contact me on Steam:'<a data-ipb='nomediaparse' href='http://steamcommunit...3541325</a><br>
Contact me on Facebook: <a data-ipb='nomediaparse' href='<a data-ipb='nomediaparse' href='<a data-ipb='nomediaparse' href='https://m.facebook.c...laj</a></a></a>

MTV

MTV

Fondator

• Fondator
  • 1,098 posts

Același lucru as putea spune și eu... nu mereu putem sta conectați pe pc. Varianta mobile este de folos cred eu pentru multi useri... ;)

Stiu ca  este  un impediment  acea  bara la varianta mobila dar nu avem cum sa o scoatem  decat daca o scoatem de tot  

• dMG^NaNe likes this

dennyss

dennyss

Membru Veteran

• Ex Staff
  • 2,025 posts
Daca stiti exact unde e casuta de email tineti apasat pe acel plic si deschideti intr-o alta fereastra , eu asa fac.

Tony Montana

Tony Montana

Ex Staff

• Ex Staff
  • 511 posts

e mai dificil sa tii apasat... totusi... acel menu nu poate fi mutat (sau scos )? sincer era mai bine inainte sa fie implementat

Posted Image Posted Image

dennyss

dennyss

Membru Veteran

• Ex Staff
  • 2,025 posts
Eu m-am obisnuit :D

Malik #SPARTAN

Malik #SPARTAN

Ex Staff

• Ex Staff
  • 499 posts
Frumos . Se vede ca ati muncit !

In legatura cu varianta cu mobilu ... mie de ce nu imi apare acea bara neagra si pot sa ma uit la email...

Eu stau mai mult de pe telefon pe forum .

Posted Image

Ezel#NuTeLa ;3

Ezel#NuTeLa ;3

Membru Veteran

• Membru
  • 202 posts

Hei, eu sunt nou pe această comunitate si apreciez această temă gg 

Mohandas Gandhi - Fii schimbarea pe care vrei s-o vezi în lume.
Nelson Mandela - Educaţia este cea mai puternică armă pe care o poţi folosi pentru a schimba lumea. 
Gail Sheehy - Dacă nu ne schimbăm, nu creştem. Dacă nu creştem, nu trăim cu adevărat.
Oprah Winfrey - Cea mai mare aventură este să-ţi trăieşti viaţa visurilor tale
Patrick Snow - Doar cei ce pot vedea ceea ce este invizibil pot realiza imposibilul. 
Ralph Waldo Emerson - Oamenii văd ceea ce sunt pregătiţi să vadă. 
Les Brown - Prea mulţi dintre noi nu ne trăim visurile pentru că ne trăim temerile. 
Napoleon Hill - Nu aştepta. Niciodată nu va fi timpul potrivit.
Napoleon Hill - Gândeşte global, acţionează local. 
Henry Ford - Indiferent ce crezi, că poţi sau că nu poţi. în ori ce caz ai dreptate.

Baba Novac © Ezel# -> PGLGAMERS.RO ★ ★ ★ ★ ★  >> http://www.pglgamers.ro/

Yf2E1Xx.gif

MTV

MTV

Fondator

• Fondator
  • 1,098 posts

Hei, eu sunt nou pe această comunitate si apreciez această temă gg 

Multumim  incercam sa diversificam zona de jocuri  ca fiecare user sa  poata gasi  orice  joc la noi  in comunitate ,dar mai este de  lucrat la acest aspect

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users